Hostel

obrázek ubytování

česky | english

Ubytování v hostelu

Pokud hledáte příjemné ubytování v Uherském Hradišti, rádi vás uvítáme v našem hostelu. Hostel je součástí vzdělávacího areálu v klidné části města, pět minut chůze od centra.

Nabízíme samostatné jedno- až třílůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením nebo pokoje buňkového typu - tzn. skupinu dvou nebo tří pokojů (jedno- až čtyřlůžkových), které mají společné sociální zářízení a kuchyňku, nebo je kuchyňka společná pro více buněk na podlaží. Pokoje jsou vybaveny ložním prádlem. Parkování přímo v areálu zdarma. Celý hostel je nekuřácký, domácí zvířata nejsou povolena. Možnost přístupu k síti Internet je zahrnuta v ceně. Připojení je možné bezdrátově v celé budově nebo kabelem na pokoji.

Mimo letní prázdniny je ubytování v hostelu závislé na obsazenosti studenty. Informujte se o aktuálním stavu volných kapacit a možnosti ubytování v kancelář kolejí na ubytovani@eduha.cz nebo na telefonu 571 891 285, případně na recepcích 571 891 284 nebo 571 891 286. Provoz recepcí je nepřetržitý.

Cena za ubytování je jednotná 350,- Kč za osobu a noc (v několika pokojích vyšší kategorie 450,- Kč).

V případě exponovaných termínů si vyhrazujeme právo na zvýšení ceny za ubytování. U hromadného ubytování většího počtu osob může jednatel společnosti poskytnout slevu z uvedené ceny.

Přijímáme platby v hotovosti nebo platební kartou.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Fotogalerie pokojů  »»

 

© 2006-2017 EDUHA, s.r.o.