Naši partneři

www.kovozoo.cz

KOVOZOO je jeden velký příběh skládající se z mnoha malých. Jsou to příběhy zvířat vyrobených ze starého, nepotřebného železa a příběhy lidí, kteří „byli u toho“.

www.motokarystaremesto.cz

Jediná venkovní motokárová dráha ve Zlínském kraji je umístěna na okraji areálu REC Group u kruhového objezdu vedle společnosti Hamé.

www.offroadstaremesto.cz

Na polygonu si užijete spoustu zábavy a adrenalinu. Off-roadová dráha nabízí nevšední zážitek i pro úplné začátečníky.

www.zamek-buchlovice.cz

Zámek v Buchlovicích je pokládán za jeden z nejvýznamnějších a nejkvalitnějších příkladů moravské barokní architektury. Kolem zámku byla od začátku budována nádherná barokní zahrada, uchvacující svojí krásou už udivené současníky.

www.hrad-buchlov.cz

Hrad Buchlov je nejvýraznější dominantou moravského Slovácka, spolu s kaplí svaté Barbory tvoří oddechové a kulturní prostředí této oblasti.

www.velehradinfo.cz

Velehrad je jedním z nejvýznamnějších poutních míst Moravy.
Srdcem poutního místa Velehrad je bazilika Nanebevzetí Panny Marie a sv. Cyrila a Metoděje.

www.antoninek.cz

Posvátné místo, zasvěcené svatému Antonínu Paduánskému, tvoří Kaple svatého Antonína. Poutní areál naplňují již od roku 1668 každoročně desítky tisíc poutníků, kteří přichází prosit svatého Antonína přímluvce v naléhavých potřebách.

www.slovackemuzeum.cz

Slovácké muzeum v Uherském Hradišti zaujímá v síti českých a moravských muzeí významné postavení. Nejen svým stářím či množstvím sbírkových předmětů, ale především zaměřením a pracovními výstupy upoutává zájem odborné i laické veřejnosti.

www.muzeum-kunovice.cz

V Leteckém muzeu v Kunovicích nejsou mezi návštěvníky a vystavenými exponáty žádné bariéry. V rámci jednoho vstupného se můžete podívat do nitra letounů, poslouchat radiokomunikaci posádek s letištní věží Kunovice a nasát leteckou atmosféru.

www.zivavodamodra.cz

Podvodní tunel ve sladké vodě v přírodě je ojedinělým experimentem v rámci celé Evropy. Nachází se v hloubce 3,5 metru pod vodní hladinou, má délku 8 metrů a šíři 2 metry. Ve dvou podzemních patrech nahlédnete do světa pod vodní hladinou.

www.muzeumorechov.cz

Přijďte se podívat a osahat si práci našich dědů a pradědů. Nenabízíme klasické muzeum, kde se nesmíte dotýkat vystavených předmětů, ale naopak, můžete si vyzkoušet a osahat vše, co Vám přijde pod ruku.

Translate with Google